4 אפליקציות להשגת קופונים הטובות ביותר לשנת 2021

  1. GasBuddy

הנה עוד זקן אבל טוב. GasBuddy תחפש את האזור המקומי שלך ותמצא את מחירי הדלק הזולים ביותר בקרבתך. ואז כל שעליך לעשות הוא להביא את עצמך למשאבה ולהתמלא.

 

ואם אתה רוצה לחסוך עוד יותר כסף, אתה יכול להשתמש בכרטיס של GasBuddy. לא, זה לא כרטיס אשראי, אבל גם לא ממש כרטיס חיוב. במקום זאת, זהו כרטיס תשלום בגז המקשר לחשבון הצ'ק שלך. בכל פעם שתשתמש בו, תחסוך עד 25 סנט לליטר במשאבת הדלק. לדברי GasBuddy, המשתמשים שלה חוסכים 340 דולר בממוצע לשנה בעת השימוש באפליקציה שלהם בתוספת כרטיס הנאמנות של GasBuddy.

 

תכונה בולטת: כרטיס תשלום בגז המקשר לחשבון הבנק שלך

השימוש הטוב ביותר עבור: מציאת מחירי הדלק הזולים ביותר בקרבתך

פלטפורמות: זמין ב- iOS וב- Android

 

  1. Dosh

דוש היא אפליקציית cash-back אופיינית, אך היא חותכת חלק מהטרחה מהתהליך. הם מתהדרים בכך שתוכלו לנצל את הצעות ההחזר במזומן בחזרה ללא שימוש בסריקת ברקוד, בתמונות קבלה או בקודי פרומו.

 

אז איך זה עובד? ובכן, אתה מקשר את כרטיס החיוב שלך לאפליקציה ואז הוא צופה במה שאתה רוכש ומנקה לך כסף במזומן. אנחנו יודעים . . . זה קצת מצמרר שהוא צופה במה שאתה מוציא. אבל אז שוב, ברוך הבא לאינטרנט.

 

תכונה בולטת: אפליקציית Cash-back ללא כאב של סריקת קבלות

השימוש הטוב ביותר עבור: קבלת מזומן בחזרה עבור רכישות מקוונות

פלטפורמות: זמין ב- iOS וב- Android

 

  1. GoodRx

עלויות תרופות מרשם יכולות לפגוע במהירות בתקציב. אבל איך אתה יודע אם אתה משלם יותר מדי עבור המרשמים שלך? בדוק את האפליקציה GoodRx! פשוט רשום את שם המרשם שלך בסרגל החיפוש יחד עם המיקוד שלך. האפליקציה תראה לכם אילו בתי מרקחת באזורכם נושאים אותה, וכמה היא זולה (או לא). בנוסף, הם מחלקים שוב ושוב קופונים תמורת חיסכון גדול עוד יותר.

 

תכונה בולטת: מציאת המרשמים הזולים ביותר באזורך המקומי

משמש הכי טוב ל: קניית תרופות מרשם

פלטפורמות: זמין ב- iOS וב- Android

 

  1. Coupons.com

לאן נעלמו כל הקופונים הטובים והמיושנים? הם ממש כאן – רק טוב יותר! הורד את אפליקציית Coupons.com לסמארטפון שלך, ותמצא חבורת קופונים ליצרן שתוכל לנפות. קוצץ קופונים, ברוכים הבאים לעידן הדיגיטלי. זהו הסבא של כל אפליקציות הקופונים הטובות ביותר!

 

לפעמים תצטרך להדפיס בפועל את הקופון הפיזי (היי, זו אמנות אבודה!), אבל יש חנויות שיאפשרו לך לצלם את הקופון ולהשתמש בטלפון שלך כדי לסרוק אותו. זה פשוט ככה!

ניתן גם להיכנס לאתר PROMOCODE1 כדי ליהנות מקופונים איכותיים.

 

תכונה בולטת: קופונים למכביר

השימוש הטוב ביותר ל: חיסכון מיידי במצרכים, בגדים וחפצי בית

פלטפורמות: זמין ב- iOS וב- Android

 

מאמר זה נכתב על ידי https://nau.co.il/