5 טיפים לבניית אתר תדמית ממיר

אתרי התדמית של פעם פינו את מקומם לאתרים מודרניים, שמציגים הרבה יותר מפרטי התקשרות- הם בונים את הקשר שלך עם הלקוח, מרשימים אותו וגורמים לו להרגיש שהוא הגיע בדיוק לאן שהוא צריך, גם מבלי שידע זאת.

נהוג לחשוב על אתר תדמית כעל כרטיס הביקור של העסק, אבל למעשה זהו כלי שיווקי, שנועד לגרום ללקוח לבצע פעולה- להשאיר פרטים, ליצור קשר, לרכוש מהחברה, לבקש מידע נוסף ועוד.

בינינו, הלקוח שלך לא מעוניין לקרוא את דף האודות שבאתר, והוא לא נכנס לאתר שלך כדי להציץ וללכת.

אז מה הוא באמת מחפש שם?

הלקוח הפוטנציאלי שמגיע לאתר שלך רוצה שיעניינו אותו- לקרוא משהו, לרכוש מוצר, לקבל שירות, לפגוש אתכם או לחייג. זה לא באמת משנה איזו פעולה הוא יבצע- הוא שם כי הוא רוצה שיניעו אותו לפעולה.

אז מה צריך להיות שם?

אתר תדמית צריך להכיל את המידע הבסיסי אודות העסק שלך- אילו סוגי מוצרים נמכרים בעסק, אילו שירותים העסק מעניק ללקוחותיו וכיצד ניתן להגיע אליו וליצור קשר.

אבל השאלה שצריכה להישאל היא לא "מה", אלא "איך"!

אז איך אנחנו מציגים אותך לגולשים?

כדי שאתר התדמית של העסק שלך יצליח לשווק את העסק אנחנו יוצרים דינמיות, שמובילה את הגולשים דרך משפך השיווק באמצעות אתר אינטראקטיבי, מעניין ומודרני. זה אומר עיצוב מוקפד שנכון לנישה של העסק שלך, מיתוג עקבי של העסק בכל דפי האתר, טעינה מהירה של דפי האתר והתוכן שמוצג בו, תוכן איכותי וממיר, ובמשפט אחד- הקפדה על חוויית המשתמש הכי טובה שיש.

השורה התחתונה היא לא להציג את העסק אלא למשוך את הגולש לפגוש אותך!

למה חוויית המשתמש חשובה לנו כל כך?

חוויית המשתמש היא הדרך שבה הגולשים חווים את האתר בזמן הפעילות שלהם. אם נשווה את זה לחנות פיזית שאליה הלקוח נכנס כדי לקבל שירות, אז נעצב את חוויית המשתמש באמצעות מוזיקת רקע, תאורה מתאימה, מיזוג אוויר, עיצוב מושך, שירות אדיב ועוד. באתר העסק זה יבוא ידי ביטויבניווט קל, ויזואליות נעימה, מהירות טעינה, התאמה לכל סוגי המכשירים (רספונסיביות), נגישות לבעלי מוגבלויות, צ'אט עם נציג ועוד.

ליצירת חוויית משתמש ברמה גבוהה חלק משמעותי גם בקידום האתר בגוגל, מכיוון שגולש שנהנה לגלוש באתר, שוהה בו זמן רב יותר, וככל שזמן השהייה של הגולשים גבוה יותר, כך גוגל מזהה את האתר כרלוונטי, אטרקטיבי ומושך, ומקדם אותו בתוצאות החיפוש.

טוב, למען האמת, יש כמה מאות פרמטרים שמשפיעים על הקידום של האתר בגוגל, אבל בדיוק בשביל זה אנחנו כאן- להבטיח שהאתר שלכם יהיה מוכן ברגע שתרצו להזניק אותו למירוץ בזירה הדיגיטלית.

 2היתרונות העיקריים של בניית אתרי תדמית עם חברת alexweb

  1.       בחברתנו בונים אתרי אינטרנט במערכת וורדפרס, שמאפשרת לכל אחד לנהל את האתר באופן עצמאי, בקלות ובקלילות.

למה זה טוב לך? כי אנחנו פותרים אותך מהתלות במתכנת, ומדריכים אותך לבצע שינויים באתר מבלי לשלם על זה שקל!

רוצה להוסיף תמונות? להעלות סרטון? להוסיף מאמר או כתבה שפורסמה בחדשות? גם מי שלא מבין כלום באינטרנט יכול לעשות את זה בלחיצת כפתור, כי מערכת הניהול הידידותית שנבנה לאתר שלך תאפשר לך לעשות זאת בעצמך.

אנחנו נלמד אותך לעבוד על מערכת הניהול ונלווה אותך יד ביד עד שתדע לעשות זאת לבד.

  1. אתר אינטרנט חייב להתקדם בגוגל, אז אנחנו בונים לך תשתית שתאפשר לך להגיע למקומות הגבוהים במנוע החיפוש

כאן הכוונה להרבה פרטים טכניים כמו הגדרות עמוד, בניית קישורים, איתור מילות מפתח ועוד.

למה זה חשוב לך? כי אנחנו רוצים שכל מי שצריך אותך יגיע אליך ולא אל המתחרים שלך!

אופטימיזציה למנוע החיפוש של גוגל תאפשר לך לקדם את האתר בקידום אורגני, לקבל טראפיק קבוע של גולשים חדשים ולהוביל לידים חמים לעסק שלך.

לסיכום,

אתר תדמית הוא הדרך שלכם לדוג את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ברשת.

חברת alexwebs מנוסה בפיתוח אתרי תדמית ושמה דגש על הפן השיווקי, שיגרום לאתר שלך לעבוד בשבילך, לחזק את המותג שלך ולהביא את העסק שלך לצמיחה עסקית.

עלות אתר תדמית בסוכנות alexweb: 2,500-4,500 ש"ח.