בחירת ציוד השער הנכון

בחירת הציוד המתאים היא שלב ראשון קריטי, בין אם ההתקנה שלך כוללת מפעילי שערים אלקטרומכניים, מפעילים הידראוליים, זרועות מחסום או שערי החלקה. שערי חניה אוטומטיים מופעלים בדרך כלל על ידי משדרי שליטה מרחוק, לוח מקשים, קוראי RFID בסגנון EZ-Pass או חיישנים מגנטיים קרקעיים. אנו מוסמכים במומחיות לעזור לכם לבחור את הציוד המתאים ביותר לצרכים ולתקציב הספציפי שלכם.

 

אוטומציה של שער הכניסה

מערכות השערים החשמליות הבסיסיות ביותר מגיעות עם משדר שלט רחוק, עליו אתה לוחץ כדי לפתוח ולסגור את שער הכניסה שלך כמו דלת מוסך. הרמה הבאה היא התקנות מערכת השערים הסטנדרטיות, הכוללות בדרך כלל משדר כמו גם חיישנים בקרקע. לאחר לחיצה לפתיחת השער, הוא נסגר אוטומטית לאחר כ- 30 שניות. בדרך כלל ישנם גם שלושה חיישנים מגנטיים קרקעיים – אחד לכניסה חופשית, אחד ליציאה בחינם ואחד לבטיחות. חיישנים אלה מזהים חפצי מתכת גדולים (כמו מנוע או ציר של מכונית), מה שמפעיל את השער להיפתח. חיישנים אלה אמנם נוחים, אך הם אינם אפשרות לאבטחה גבוהה.

 

מערכות כניסה טלפוניות הן שדרוג פופולרי. כאשר הם מתקרבים לשער, המבקרים משתמשים בלוח המקשים כדי להתקשר לבעלים לגישה. כשעוזבים את הנכס, לולאת היציאה החינמית פותחת את השערים באופן אוטומטי.

 

עבור מיקומים בעלי אבטחה גבוהה, הפעלה בסגנון RFID EZ-pass היא הבחירה. זה מאפשר לכל רכב עם מעבר EZ תקין שערים נפתחים אוטומטית כשהם מתקרבים, וזה מאוד נוח ואינו מצריך משדר. כאמצעי אבטחה נוסף, המערכת מתעדת את התאריך / שעה וכן את מספר התגית ולמי היא מוקצית.

 

תכונות אבטחה מתקדמות

 

לקבלת אבטחה נוספת, שקול את התכונות הבאות:

 

  • מערכות כניסה לטלפון מאפשרות גישה למקלדת למבקרים תכופים תוך דרישה להיבדק על כל האחרים על ידי התקשרות למספר טלפון שבחרתם.

 

 

  • יומני הפעילות שומרים תיעוד של הקודים המשמשים.

 

  • ניתן להתקין מערכות מצלמות אבטחה משולבות בשער הכניסה למעקב אחר פעילות מסביב לשעון.

 

תוכנית חירום

 

תמיד טוב להיות מוכן. הקפד ללמוד את תכונות הבטיחות המובנות של שער הכניסה האוטומטי שלך ושקול אפשרויות נוספות שיכולות להיות חיוניות בעת חירום.

 

גיבויים מהסוללה. גיבוי סוללה ייעודי ישמור על תפקוד השער שלך במקרה של הפסקת חשמל. חברתנו מציעה פתרון לגיבוי סוללות לרוב מערכות השער האוטומטיות. אתה יכול להגדיר את השער שלך לנעילה במצב פתוח עד להחזרת החשמל או לפעול כרגיל עד שהסוללה מתרוקנת.

 

שילוב מערכת אזעקה ביתית. אתה יכול גם לשלב את מערכת האזעקה הביתית שלך עם השער האוטומטי שלך. ניתן לתכנן את השער כך שיינעל במצב פתוח כאשר האזעקה של ביתכם נשמעת כדי לאפשר גישה למגיבים הראשונים ולאנשי החירום. מערכות ה- SOS שלנו יפתחו את השער שלך לכל רכב חירום המצויד בסורק SOS, ומערכת הכניסה המהירה של Knox Box מספקת גישה לכבאות שלך.

 

מצב ידני. אם אין לך יחידת גיבוי לסוללה, יהיה עליך לשחרר את השער שלך באופן ידני על מנת לפתוח או לסגור אותו ביד. כל השערים כוללים בדרך כלל מנגנון שחרור ידני לשעת חירום כדי לעקוף את המערכת האוטומטית. אנו שמחים להדגים את הליך השחרור הידני עבור השער הספציפי שלך.