כיצד להתחיל להשתמש בקופונים

  1. התארגנו.

כמו שחברתי ארין אומרת, "אם אתה מסודר, [קופונים] לא באמת לוקח הרבה זמן". אם תנסה זאת באקראי, סביר להניח שתוותר ותחשוב שזה גוזל זמן. אם הגישה שלך תמציתית, זה לא אמור לקחת הרבה זמן!

 

ראשון:

ארגן את הקופונים שלך באופן שמתאים לך (מסתבר שיש המון אפשרויות). ארין ואלישיה מקפידות על שיטת קלסר הפלסטיק הנפוצה, שממיינת ומחלקת קופונים באמצעות לשוניות וכיסים. הערה: הציב קופונים שתוקפם יפוג הכי מהר בחזית.

נפה את משאבי הקופון שלך בזה אחר זה (למשל, עיתון מקומי, מקוון, אפליקציות), ואז הוסף משאבים רלוונטיים לחוברת שלך.

עכשיו, השאר קל! בפעם הבאה שאתה חנות מכולת, פתח את קלסר הקופונים שלך ובדוק אם אחד מהקופונים תואם לפריטים ברשימת הקניות שלך. 

 

  1. היכו את המערכת: הבינו מה העודף.

"עודף יתר" קורה כאשר שווי הקופון שלך עולה על עלות המוצר. זה אומר שחייבים לך כסף במזומן מהמכולת או מקבלים אשראי לקראת החשבון הנוכחי שלך. מתוק! אבל איך זה יכול לקרות ?!

 

ישנם תרחישים רבים שיוצרים עודף יתר:

 

שילוב של קופון יצרן וקופון חנות ביחד. דוגמה: לחם טעים יש קופון יצרנים ללחמניות. למכולת המקומית שלכם יש גם קופון משלה למנות לחמניות טעימות. שלב & וואלה! הכפל את החיסכון.

שימוש בקופון על פריט שהופחת / על אישור. דוגמה: יש לכם קופון של יצרני לחם טעים ללחמניות, ואז תמצאו שקית שמופחתת ב -50% למכירה מהירה, עכשיו רק $ 1. החל את הקופון שלך ב- $ 3 על הלחמניות והפרסטו המופחתות של $ 1 – יש לך עודף של 2 $!

החלת שוברי "קטלינה" על חשבונך. דוגמה: רשתות גדולות כמו וולמארט עשויות להציע "חסוך _ דולרים מהרכישה הבאה שלך" – אלה מכונים גם קופונים "קטלינה". נניח שאתה חייב רק 3 $ בחשבון הנוכחי שלך. החל על קטלינה בסך "5 $ הנחה" ועכשיו יש לך עודף של 2 דולר. נֶחְמָד!

התאמת מחירים לפריט שעליו אתה כבר משתמש בקופון. דוגמה: וולמארט מוכרת מברשות שיניים אוראלי B במחיר של 99 סנט. אתה מתאם מחירים בחנות שכנה ומגיש הצעת קופון של "קנה 3 מברשות שיניים, הנחה של 4 דולר". מכיוון שהם רק 99 סנט כל אחד, אם אתה קונה 3 אז יש לך עודף של 1 דולר. כל הכבוד!

 

בעיות נפוצות:

חלק מבעיות הקופונים הנפוצות ביותר בהן אתה עלול להיתקל כוללות:

 

יש חנויות שלא ישלמו עודף כסף במזומן. במקום זאת, ייתכן שתקבל אשראי בגין רכישות עתידיות.

יתכן שתצטרך למלא את פער העודף עם "חומרי מילוי". מכיוון שחנות עשויה שלא להעניק עודף במזומן או זיכוי קניות, יתכן שתזדקק ל"מילוי "- פריטים המסתכמים בסכום העודף קרוב / מדויק. לדוגמא, יש לך עודף של $ 1 מקופונים, ייתכן שיהיה עליך לתפוס פריט שהוא $ 1 (למשל מסטיק) כדי למלא את עודף העודף. אם אתה באמת מתמצא, יהיה לך הרבה יותר מדי, וזה יממן את שאר מוצרי המכולת הרגילים שלך כמו פירות ובשר!

חנויות עשויות שלא לאפשר לך להשתמש בשני קופונים בו זמנית, כגון קופון יצרן וקופון חנות.

חנות עשויה גם לא לשאת את המוצר שעליו יש לך קופון. אם הטיול שלך רחוק או שהפריט שלך הוא חיוני או פופולרי, ייתכן שתרצה להתקשר מראש כדי לראות אם הוא נמצא במלאי.

 

טיפים אחרונים לקופונים

לא סתם לקנות משהו כי יש לו קופון. קנו רק את מה שאתם צריכים!

משתלם לבדוק. שם מותג עם קופון לא תמיד זול יותר ממותגים מוזלים, ולקנות אותו בחנות יקרה יותר שמקבלת את הקופון שלך עדיין יכולה להיות יקרה יותר מאשר לקנות אותו במקום אחר.

רואים מגזין קופונים בחינם? לא פשוט לתפוס אחד, לתפוס כמה! גם אם הקופונים מוגבלים לאחת לכל עסקה, תוכלו להשתמש בהם שוב בטיול אחר!

אם יש לכם קופון בעל ערך גבוה, החזיקו מעמד עד להנחה נוספת של פריט זה לחיסכון מקסימלי.

אם אתה באמת מעוניין בחסכון, כתוב ליצרני מוצרים שאתה אוהב וסביר להניח שתקבל שוב שוברי הערכה. קופונים קיצוניים מתחייבים שזה עובד לעתים קרובות למדי.

דע את התנאים וההגבלות של הקופון שלך לפני היציאה, כך שאתה מוכן להסביר אותם בעת הצ'ק-אאוט אם צריך. הקונים מאחוריך יהיו גם אסירי תודה אם אתה יודע מה אתה עושה ומהיר!

 

תוכלו למצוא קופון KSP בלחיצה כאן.