הכינו את הפטיו החיצוני שלכם לקראת האביב

יותר ויותר אנשים משתמשים באזור הפטיו החיצוני שלהם כהרחבה של שטח המגורים המקורה. כעת, כאשר מזג האוויר החם כאן, חשוב למקסם את מרחב המחיה בחוץ על ידי הוספת האלמנטים הנכונים ההופכים אותו למזמין ונוח. התחילו לנקות את האזור, עשו רשימה על מה שכבר יש לכם בפטיו, בדקו את המרחב החיצוני והוסיפו את מה שאתם צריכים כדי להעניק לו מראה מדהים.

נקו את אזור הפטיו

הצעד הראשון בהפיכת אזור המגורים החיצוני שלכם למפלט מזמין הוא לנקות את הדברים לאחר מזג האוויר החורפי. היפטרו מכל צעצועי הילדים או פסולת אחרת שאולי הושארה שם במשך חודשים. יתכן שתצטרכו לשטוף בלחץ את הפטיו ואת הקירות החיצוניים של הבית שלכם. נקו גם את החלונות.

השקיעו בגינון

האביב הוא הזמן להתבונן היטב בגינון שלכם ולעשות שינויים הכרחיים. החליפו שיחים מתים, גזמו את העצים, כסחו את הדשא והוסיפו פרחים צבעוניים בעציצים ליד מערכות הישיבה ומסביב לחצר.

החליפו את ריהוט הפטיו

ריהוט פטיו יכול להתבלות במהלך חודשי החורף. כאשר הגיע הזמן להחליף את ערכת הפטיו שלכם, בדקו אפשרויות מודרניות העשויות מחומרים אשר יכולים לעמוד באלמנטים של הטבע ולהוסיף סגנון לחלל החיצוני שלכם.

הוסיפו תוספות

עכשיו כשיש לכם ערכת ריהוט גן בסיסית הגיע הזמן להוסיף תוספות לנוחיותכם. כסא מסתובב או כסא דשא עם כריות נוחות, שמשיות וטרקלינים, הם רהיטים פופולריים לחיק הטבע. תלוי בחשיפה לשמש, ייתכן שתזדקקו לשמשיות נוספות. שולחן בור אש יכול להוסיף דרמה לפטיו החיצוני שלכם ולספק עוד מקום למשקאות וחטיפים.

ריהוט פטיו במחירים מוזלים

אצלנו תוכלו למצוא מבחר רחב של מותגים מוזלים כולל ערכות פטיו חיצוניות. בקרו בחנות הפיזית או קנו באתר שלנו. אנו מציעים ללקוחותינו מחירים מוזלים מדי יום, כמו גם מבצעים ומכירות שבועיות.