סיבות מדוע תוכן הווידאו אפקטיבי יותר מכל דבר אחר

ככל שאנו הופכים פחות קשובים מאשר אפילו מיני מים קטנים, משווקים עוברים עבודתם עבורם. בנוסף למציאת אסטרטגיות שיווק ייחודיות וחדשות, הם מתמודדים עם המשימה המפרכת של עיבוי רעיונותיהם לחוויה קצרה, מרושלת ורבת-סנסוריות עבור קהלים.

 

כאן נכנסים שירותי הפקת וידאו.

 

מחקרים מראים כי המשתמש הממוצע מבלה 88% יותר זמן באתר עם תוכן וידאו. בנוסף, צרכנים פוטנציאליים שומרים על מעל 95% מההודעה המועברת באמצעות וידאו בניגוד לתמונה או טקסט.

 

על ידי הצעת חוויות עשירות ומרתקות המשתמשות בשני חושים – ראייה ושמיעה – בניגוד לאחד, הווידיאו מקבל עדיפות על פני תמונה וטקסט.

 

אם אתה עדיין על הגדר אם האסטרטגיה השיווקית הבאה שלך צריכה להתמקד בווידיאו או להמשיך לתעדף צורות אחרות של תוכן, ריכזנו קצת השראה כדי להתחיל!

 

המשך לקרוא מחמש סיבות מדוע תוכן הווידאו יעיל, פופולרי ורווחי יותר מכל מדיום אחר.

 

  1. תוכן הסרטונים מושך ושומר על תשומת לב הקהל

על פי סקר שנערך לאחרונה, מעל 83% מהמשווקים הודו שתוכן הווידיאו היה אחת הדרכים היעילות ביותר למשוך ולשמור על תשומת לב הקהל.

 

אמנם תמונות וטקסט עשויים להצליח למשוך תשומת לב לקהל, אך סביר להניח שלקוחות פוטנציאליים יתכוונו תוך דקות ספורות – אם לא שניות.

 

לעומת זאת, אנשים נוטים יותר מפי 27 ללחוץ על מודעת וידאו מקוונת לעומת טקסט או פוסטר מבוסס תמונה.

 

בנוסף, יש גם סיכויים גדולים יותר לקהלים להישאר שקועים במודעת תנועה אורקולית לעומת תמונה סטטית.

 

דמיין לעצמך להיתקל במודעה שיווקית חסרת חיים שמושכת את תשומת לבך בתחילה עם קו תיוג שנון אך אינה מציעה דבר נוסף. לעומת זאת, סביר יותר שסרטון אנימציה שיווק עשיר ומופק במומחה המציע חוויה רב-סנסורית מרתקת יעסיק אתכם.

 

מודעת הבושם הדינמית של קנזו בכיכובה של מרגרט קוואלי היא דוגמה מבריקה לשיווק וידיאו שנעשה נכון.

 

  1. תוכן וידאו מביא תנועה רבה יותר לאתר שלך

מותגים המשתמשים בתכני וידאו נהנים מ -41% יותר מתעבורת אינטרנט לעומת המתחרים שלהם שבוחרים להסתמך על קמפיינים שיווקיים מבוססי טקסט וטקסט.

 

עם טווח הקשב הממוצע שמתרוקן ברגע, הקהלים מחפשים באופן פעיל אחר תוכן שמודיע, מעורר השראה ומזיז אותם מבלי לגזול יותר מדי זמן.

 

בין אם קהל היעד שלך כולל אימהות חד הוריות שנמצאות בריצה מתמדת או סטודנטים במכללה הנאבקים לאזן את תפקידם ולשמור על GPA גבוה, הבטחת תמציתיות היא המפתח.

 

תוכן וידאו עוזר לחברות ליצור תוכן משכנע המעניק לקהל בדיוק את מה שהם מחפשים מבלי לאבד את תשומת ליבם. זהו אחד הכלים היעילים ביותר למניעת ניקוז התשה של לקוחות בטווח הרחוק.

 

  1. תוכן וידאו מגדיל את כוונת הרכישה ושיעור ההמרה

על פי מחקרים, מעל 85% מאלפי המילניום המשיכו לרכוש מקוון לאחר שצפו בסרטון פרסומי.

 

בנוסף, מותגים הממנפים תוכן וידאו למטרות קידום מכירים עלייה של 120% בשיעורי ההמרות.

 

אמנם צרכנים פוטנציאליים עשויים לבקר באתר האינטרנט שלך או בדף המדיה החברתית מתוך כוונה לרכוש, אך סביר להניח שהם יפנו למתחרה אם הדף שלך יציע חוויה עגומה ובלתי מתפשרת.

 

כדי לשמור על אחיזת הקהל, חיוני שתיצור סרטונים משכימים ומעוררים חיים שגורמים לרכישה.

 

מוכנים לקחת את הקמפיין השיווקי שלך לגבהים חדשים עם הכוח של תוכן וידאו? בדוק את שירותי הפקת הווידיאו שלנו כדי להתחיל!