ספות שמתאימות לסגנון העיצוב שלכם

מהו הסגנון שלכם? לפעמים יכול להיות קשה למצוא אותו. רובנו מגדירים את סגנונות העיצוב שלנו באמצעות מונחים כמו אקלקטי או מעבר, אך לעתים קרובות זה בגלל שאנחנו לא יודעים את המונחים הנכונים להגדרת הסגנונות המדויקים שלנו.

 

הדבר נכון גם לגבי ספות. בין אם אתם אוהבים את המשיכה הכפרית והביתית של סגנון בית החווה ובין אם אתם חובבי הקווים הנקיים והנוסטלגיים של עיצוב אמצע המאה, יש סגנון ספה שמתאים בדיוק לכם ולבית הייחודי שלכם, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם למצוא אותו.

צ'סטרפילד

סגנון ספה מסורתי זה עשוי בדרך כלל מעור. ניתן לייחס את סגנונו הייחודי והנצחי למאה ה-17, כאשר מעצב המעצב הבריטי החשוב של אותה תקופה, לורד פיליפ סטנהופ, הזמין לראשונה את היצירה הזו. בניית ספה בסגנון צ'סטרפילד כוללת ציצות כפתור עמוקות וזרועות עם מאפיינים מובחנים וניתן לזיהוי מיידי. כיום, המראה הנצחי של ספת צ'סטרפילד מתאים הן לחללי מעבר והן לסגנון מסורתי.

לוסון

סגנון ספה אופנתי זה הוזמן לראשונה על ידי איש העסקים האמריקני תומאס לוסון קצת לפני תחילת המאה ה-20. לוסון חיפש ספה פשוטה ונוחה יותר ולא את הסגנונות הוויקטוריאניים המעוטרים והמסובכים שהיו באופנה בתקופת הזמן ההיא.

 

הספה של לוסון כוללת קווים ישרים, שלוש כריות גב, ובדרך כלל בעלת זרועות עגולות או מרובעות הנמוכות מעט מהגב שלה. ספות לוסון עם רגליים ישרות מקנות מראה מודרני יותר ומתאימות מאוד לבתים עכשוויים. סגנונות אחרים של ספות לוסון הכוללים חצאיות מחויטות או פרועות עובדות היטב בחללי מגורים מסורתיים או בבתים בסגנון בית חווה עם מעט מראה כפרי. בסך הכל, הספה של לוסון מתאימה נהדר לחללי מגורים המעוצבים בסגנון מעבר.

אמצע המאה המודרנית

עיצוב ספה זה מושפע מאוד מהסגנונות של שנות הארבעים עד סוף שנות השישים, שהעריכו פחות במקום יותר. פריטי ריהוט מודרניים של אמצע המאה מוגדרים על ידי משטחים חלקים, קווים מינימליסטיים, צורות פיסול ורגליים חשופות.

 

ספות אלה בסגנון אמצע המאה הן לרוב הטובות ביותר עבור בתים המעוצבים בסגנון מודרני, המדגישים חומרים טבעיים הכוללים עץ, אבן ולבנים, צבעי רטרו, תקרות גבוהות וקונספטים פתוחים, וחלונות גדולים המאפשרים אור טבעי בשפע לאזורי המגורים של הבית.

פינתית

סגנון ספה פופולרי זה מהווה חלופה משמעותית לסגנונות ספה אחרים. כורסאות הן אופציה נהדרת עבור משפחות גדולות או מארחים שלעתים קרובות מזמינים קבוצות גדולות של אנשים. היצירות המגוונות הללו אינן מיועדות רק לחדרים גדולים; הן יכולות לעבוד די טוב במקומות קטנים יותר, במיוחד כשהן ממוקמות בפינה.

 

יש הרבה סוגים לבחירה, כולל צורת L (שניתן לרכוש בזרוע ימין או בזרוע שמאל כדי להתאים לסלון שלכם), צורת U, ספות מודולריות / מרובות חלקים ועוד. סוגים אלה של ספות מתאימים מאוד לבתים המעוצבים בצורה נינוחה, מודרנית או אפילו בסגנון מעבר.

מצאו את הספה המושלמת שלכם אצלנו

לא משנה מה הטרנד או סגנון עיצוב הפנים האהוב עליכם, תוכלו להיות רגועים מהידיעה שיש לנו ספה מושלמת עבורכם. מספות פינתיות נוחות למשפחות גדולות ועד סגנונות צ'סטרפילד מעור, תוכלו למצוא את הספה האהובה עליכם לחלל המגורים שלכם בחנות שלנו.